5

مرجع کد و ابزار وب

ابزار ساخت کد پاپ آپ نیو تب

سلام...به سایت ما خوش آمدید

دسترسی آسان به عشق
close
آخرین مطالب
تبلیغ شما در اینجا
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سیستم وبلاگدهی
پنل اس ام اس رایگان
پنل اس ام اس ippanel
تبلیغ شما در اینجا
loading...

مد روز

ادمین بازدید : 84 جمعه 12 تير 1394 زمان : 18:46

دسترسي آسان به عشقاگر به فکر آينده هستي ، بذري بکار . اگر به دهها سالديگر مي انديشي ، نهالي بکار و اگر به صدسال آينده فکر ميکني ، به جامعه ات خدمت کن .

خداعظيم نيست ، او عظمت است . خدامهربان نيست ، اومهرباني ست .خداعاشق نيست ، اوعشق است و اين عظمت و مهرباني توسط ما فرصت حضور مييابد وقتي دست ناتواني را مي گيريم و يا با عشقي خالصانه به حرفهاي انساني تنها و درمانده گوش مي سپاريم و گره از کارکسي مي گشاييم . جهان در انتظار ظهور همه ماست . کار خداخلقانسان بود و رسالت انسان تجلي خداوند برزمين . انسان نردباني ست که ازطريق آن ، خداوند از فراز آسمان در زمين تجلي مي يابد . ماعظيم تر ازآن هستيم که مي پنداريم .

مادامي که شما فکر مثبت داريد ، بين تمام اجزاي سلول تان عشق ، مهر،صلح ،وفا ، صفا و خوشبيني حاکم مي گردد و با تمام سلول هايمجاور ، هماهنگ شده و به يک خويشتن بسيار بالا مي رسيد .

کسي که در ذهن و قلبش خشم و کينه و انتقام در جريان است ، در آيندهدچار بحران روحي مي گردد . زندگي مي کند ، امابيچاره در درونش غوغايي برپاست ! همه انسان ها وقتي پابه اين دنيا مي گذارند ، فرصت هاي شگفت انگيز و مهم وموقعيت ارزنده يي براي زندگي زيبا و با طراوت ، لذت بردن و عشقورزيدن را دارا هستند . عظمت دنياي دروني اين انسان ، آن قدرپيچيده و منظم است که ، به همان عظمت و پهناوري جهانخارج مي ماند.

انسان ها مي توانند با تفکر و ايده ي خود ، به دنياي ارزشمند و بيانتهاي درون خود سفر کنند و اگر اين سفر با تفکر مثبت و معنويتهمراه باشد ، به عظمت خود پي مي برد و وقتي که خودش فهميد کيست ،آن وقت از زندگي بيروني خود لذت مي برد. وقتي درون خويش به تمامرازهاي پنهان که در پرده يي از ابهام بوده اند ، دسترسيپيدامي کند ، به خودشناسي رسيده و به راحتي مي تواند از احساساتو هيجانات منفي دست بردارد و آنها را از قلب و ذهن خودپاک کند .وقتي ذهن از رويدادي منفي پاک شد ، فرد به شگفتي هايديگر مي رسد، توان انجام کارها راپيدا مي کند و فکر مي کندکه برايش معجزه رخ مي دهد .

مادامي که شما فکر مثبت داريد ، بين تمام اجزاي سلول تان ،عشق ، مهر،صلح ،وفا ، صفا و خوشبيني حاکم مي گردد و با تمام سلول هايمجاور ، هماهنگ شده و به يک خويشتن بسيار بالا مي رسيد ، زيرااين بار، سلول هاي شما هم به کمکتان آمده اند و شما را وادار به کارخوب ،شجاعت ، شهامت ، صبر و ايثار مي کنند و به مرور ،روز به روز موفقتر و زنده تر مي شود به دليل اينکه تمام وجودتان انديشه مثبت است ،انسان ها به شما گرايش پيدا مي کنند ، کارهايتان بهترپيش مي رود و احساس مي کنيد خدا به شما روکرده است . در حقيقتهمين طور است ، زيرا خدا همه مثبت گرايان را دوست دارد ،چرا که خودش خداي مثبت است و همه جا از زيبايي خلقت خويش صحبت ميکند ولي اگر شما انرژي منفي داشته باشيد ، در سلول هاي شمانااميدي ، دلسردي ، خشونت ، غم ، تعارض و بدبيني رسوخ مي کند و حتماًسلول هاي شما حق و حرمت همديگر را رعايت نمي کنند .

اين بدبيني برهمه آنها چيره مي شود و آنها را در کام خود فرو ميبرد و در نهايت به جاي اينکه شاهد معجزه باشيد ، خود را بيمار و منزويمي بينيد، مسلماً سلول هاي نامتعادل ، موادسمي وارد بدن مي کند و آرامآرام سلول هاي بدن انسان مي ميرند و آنجاست که شخص نااميد، آرزويمرگ دارد ، زيرا سلول ها در روح و روان او فرياد مرگ بر ميآورند . پس کسي که در ذهن و قلبش خشم و کينه و انتقام در جرياناست ، در آينده دچار بحران روحي مي گردد . زندگي ميکند ، اما بيچاره در درونش غوغايي برپاست ! زندگي اشاز تعادل و توازن خارج مي شود و به دنبال گمشده ي خويش ميگردد ، شايد اين گمشده همان سقوط و نابودي باشد!


پس اي انسان ! اي زيباترين مخلوق هستي ، اي فتبارک الله احسنالخالقين ! اي موجودي که خدايت بهترين هديه – به نام عقل – به توداده! اي موجودي که در بين ميليون ها موجود ، سخن مي گويي ! ايموجودي که در بين ميليون ها انسان مي خندي ، مي فهمي ، قدرت فهم وتفکر و تعقل داري ! با خودت خلوت کن ، ببين که هستي ، خودت را دست کمگرفته اي ، خودت را گرفتار کرده اي ،خودت را با دستهاي خودتخفه مي کني ! چشم هايت را بازکن . دنيا خيلي زيباست ،فقط مهم آناست که تو آن را زيبا ببيني .

بنگر خداهستي را چه قدر زيبا آفريده است . هرچه بخواهي، در يد قدرت توست ، همه از آن توست فکر کينه ،انتقام ،بدبيني ،دروغ ،کلاهبرداري ، دزدي و ... رااز سر خود بيرون کن . براي چه خود راآزاد مي دهي ؟ نگاهت راعوض کن به قول گاندي : " ازگناه بيزار باش ، اما گناهکار را دوست داشته باش ! خوشبينباش ! او خداي خيلي بزرگ و بخشنده يي دارد ، شايد گناهشبخشيده شود . بنگر خداهستي را چه قدر زيبا آفريده است .هرچه بخواهي ، در يد قدرت توست ، همه از آن توست .ماهي يي که دردريا شنا مي کند روزي در دست توست ، مرغي که به اميد فردا دانه ميخورد ، فردا مال توست . بره يي که در چراگاه خوابيده است ،دانه ريحاني که سراز خاک در آورده ، چشمه يي که از آن آب مي جوشد، گلي که بر شاخه ي درخت است ، فردا ميوه اش از آن توست .

مهتاب از پشت کوه ها براي اينکه شب تو روشن باشد ، بيرون مي آيد. همه اينها را خدا براي تو آفريده ، همه و همه ! هيچ چيزبراي خودش نيست ، همه براي توست ، پس چرا سردرگريبانخود فرو برده اي ، چرا بيخود فکر منفي داري ، خرابش مکن ! واقعاًفکر کن تا چه اندازه مهم هستي ! زن يا مرد ، هرچه هستيزيباترين خلقت خدايي ، اما خودت را هنوز نشناخته اي ، خودت را باورنداري ، باورکن همه يکي هستيم ، آن قدر از دست ديگران عصبي مباش! باورکن که رنج تو ، رنج ماست و رنج بشريت ، رنج همه ماست .

- پروازکن با بال هاي الهي .

- پرواز کن با پرهاي معنويت .

- پرواز کن با عشق .

- پرواز کن با خدايت تا مرز موفقيت

0

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 622

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 623
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • بازدید امروز : 14
 • باردید دیروز : 914
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 930
 • بازدید ماه : 1038
 • بازدید سال : 6061
 • بازدید کلی : 303983
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی