مرجع کد و ابزار وب

ابزار ساخت کد پاپ آپ نیو تب

سلام...به سایت ما خوش آمدید

دسترسی آسان به عشق
loading...

مد روز

ادمین بازدید : 150 جمعه 12 تير 1394 زمان : 18:46

دسترسي آسان به عشقاگر به فکر آينده هستي ، بذري بکار . اگر به دهها سالديگر مي انديشي ، نهالي بکار و اگر به صدسال آينده فکر ميکني ، به جامعه ات خدمت کن .

خداعظيم نيست ، او عظمت است . خدامهربان نيست ، اومهرباني ست .خداعاشق نيست ، اوعشق است و اين عظمت و مهرباني توسط ما فرصت حضور مييابد وقتي دست ناتواني را مي گيريم و يا با عشقي خالصانه به حرفهاي انساني تنها و درمانده گوش مي سپاريم و گره از کارکسي مي گشاييم . جهان در انتظار ظهور همه ماست . کار خداخلقانسان بود و رسالت انسان تجلي خداوند برزمين . انسان نردباني ست که ازطريق آن ، خداوند از فراز آسمان در زمين تجلي مي يابد . ماعظيم تر ازآن هستيم که مي پنداريم .

مادامي که شما فکر مثبت داريد ، بين تمام اجزاي سلول تان عشق ، مهر،صلح ،وفا ، صفا و خوشبيني حاکم مي گردد و با تمام سلول هايمجاور ، هماهنگ شده و به يک خويشتن بسيار بالا مي رسيد .

کسي که در ذهن و قلبش خشم و کينه و انتقام در جريان است ، در آيندهدچار بحران روحي مي گردد . زندگي مي کند ، امابيچاره در درونش غوغايي برپاست ! همه انسان ها وقتي پابه اين دنيا مي گذارند ، فرصت هاي شگفت انگيز و مهم وموقعيت ارزنده يي براي زندگي زيبا و با طراوت ، لذت بردن و عشقورزيدن را دارا هستند . عظمت دنياي دروني اين انسان ، آن قدرپيچيده و منظم است که ، به همان عظمت و پهناوري جهانخارج مي ماند.

انسان ها مي توانند با تفکر و ايده ي خود ، به دنياي ارزشمند و بيانتهاي درون خود سفر کنند و اگر اين سفر با تفکر مثبت و معنويتهمراه باشد ، به عظمت خود پي مي برد و وقتي که خودش فهميد کيست ،آن وقت از زندگي بيروني خود لذت مي برد. وقتي درون خويش به تمامرازهاي پنهان که در پرده يي از ابهام بوده اند ، دسترسيپيدامي کند ، به خودشناسي رسيده و به راحتي مي تواند از احساساتو هيجانات منفي دست بردارد و آنها را از قلب و ذهن خودپاک کند .وقتي ذهن از رويدادي منفي پاک شد ، فرد به شگفتي هايديگر مي رسد، توان انجام کارها راپيدا مي کند و فکر مي کندکه برايش معجزه رخ مي دهد .

مادامي که شما فکر مثبت داريد ، بين تمام اجزاي سلول تان ،عشق ، مهر،صلح ،وفا ، صفا و خوشبيني حاکم مي گردد و با تمام سلول هايمجاور ، هماهنگ شده و به يک خويشتن بسيار بالا مي رسيد ، زيرااين بار، سلول هاي شما هم به کمکتان آمده اند و شما را وادار به کارخوب ،شجاعت ، شهامت ، صبر و ايثار مي کنند و به مرور ،روز به روز موفقتر و زنده تر مي شود به دليل اينکه تمام وجودتان انديشه مثبت است ،انسان ها به شما گرايش پيدا مي کنند ، کارهايتان بهترپيش مي رود و احساس مي کنيد خدا به شما روکرده است . در حقيقتهمين طور است ، زيرا خدا همه مثبت گرايان را دوست دارد ،چرا که خودش خداي مثبت است و همه جا از زيبايي خلقت خويش صحبت ميکند ولي اگر شما انرژي منفي داشته باشيد ، در سلول هاي شمانااميدي ، دلسردي ، خشونت ، غم ، تعارض و بدبيني رسوخ مي کند و حتماًسلول هاي شما حق و حرمت همديگر را رعايت نمي کنند .

اين بدبيني برهمه آنها چيره مي شود و آنها را در کام خود فرو ميبرد و در نهايت به جاي اينکه شاهد معجزه باشيد ، خود را بيمار و منزويمي بينيد، مسلماً سلول هاي نامتعادل ، موادسمي وارد بدن مي کند و آرامآرام سلول هاي بدن انسان مي ميرند و آنجاست که شخص نااميد، آرزويمرگ دارد ، زيرا سلول ها در روح و روان او فرياد مرگ بر ميآورند . پس کسي که در ذهن و قلبش خشم و کينه و انتقام در جرياناست ، در آينده دچار بحران روحي مي گردد . زندگي ميکند ، اما بيچاره در درونش غوغايي برپاست ! زندگي اشاز تعادل و توازن خارج مي شود و به دنبال گمشده ي خويش ميگردد ، شايد اين گمشده همان سقوط و نابودي باشد!


پس اي انسان ! اي زيباترين مخلوق هستي ، اي فتبارک الله احسنالخالقين ! اي موجودي که خدايت بهترين هديه – به نام عقل – به توداده! اي موجودي که در بين ميليون ها موجود ، سخن مي گويي ! ايموجودي که در بين ميليون ها انسان مي خندي ، مي فهمي ، قدرت فهم وتفکر و تعقل داري ! با خودت خلوت کن ، ببين که هستي ، خودت را دست کمگرفته اي ، خودت را گرفتار کرده اي ،خودت را با دستهاي خودتخفه مي کني ! چشم هايت را بازکن . دنيا خيلي زيباست ،فقط مهم آناست که تو آن را زيبا ببيني .

بنگر خداهستي را چه قدر زيبا آفريده است . هرچه بخواهي، در يد قدرت توست ، همه از آن توست فکر کينه ،انتقام ،بدبيني ،دروغ ،کلاهبرداري ، دزدي و ... رااز سر خود بيرون کن . براي چه خود راآزاد مي دهي ؟ نگاهت راعوض کن به قول گاندي : " ازگناه بيزار باش ، اما گناهکار را دوست داشته باش ! خوشبينباش ! او خداي خيلي بزرگ و بخشنده يي دارد ، شايد گناهشبخشيده شود . بنگر خداهستي را چه قدر زيبا آفريده است .هرچه بخواهي ، در يد قدرت توست ، همه از آن توست .ماهي يي که دردريا شنا مي کند روزي در دست توست ، مرغي که به اميد فردا دانه ميخورد ، فردا مال توست . بره يي که در چراگاه خوابيده است ،دانه ريحاني که سراز خاک در آورده ، چشمه يي که از آن آب مي جوشد، گلي که بر شاخه ي درخت است ، فردا ميوه اش از آن توست .

مهتاب از پشت کوه ها براي اينکه شب تو روشن باشد ، بيرون مي آيد. همه اينها را خدا براي تو آفريده ، همه و همه ! هيچ چيزبراي خودش نيست ، همه براي توست ، پس چرا سردرگريبانخود فرو برده اي ، چرا بيخود فکر منفي داري ، خرابش مکن ! واقعاًفکر کن تا چه اندازه مهم هستي ! زن يا مرد ، هرچه هستيزيباترين خلقت خدايي ، اما خودت را هنوز نشناخته اي ، خودت را باورنداري ، باورکن همه يکي هستيم ، آن قدر از دست ديگران عصبي مباش! باورکن که رنج تو ، رنج ماست و رنج بشريت ، رنج همه ماست .

- پروازکن با بال هاي الهي .

- پرواز کن با پرهاي معنويت .

- پرواز کن با عشق .

- پرواز کن با خدايت تا مرز موفقيت

0

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 622

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 623
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 6
 • بازدید امروز : 6
 • باردید دیروز : 894
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 7
 • بازدید ماه : 8677
 • بازدید سال : 34934
 • بازدید کلی : 355723
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی